Fractal Design Meshify 3 | Black Solid | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-MES3A-01
- Saadavus: 5
-
145€
Fractal Design Meshify 3 | Black Solid | ATX
| All | |
| Draivilahtrid | 2(6 total)x2.5 2/4x3.5/2.5 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 634 mm |
| Gross height (mm) | 324 mm |
| Gross weight | 13.2 kg |
| Gross width (mm) | 542 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 12.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Meshify 3 |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Toote värv | Black Solid |
| Ühilduvus | E-ATX (277 mm)/AT/MATX/m-ITX |
| Volume (m3) | 0.111335472 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










